Union nadále překvapuje Bundesligu, Kadeřábkův Hoffenheim remizoval

Fotbalisté Unionu Berlín se radují z vítězství v Bundeslize | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalisté Unionu Berlín nadále překvapují Bundesligu. V 7. kole německé nejvyšší soutěže si vyšlápli na Wolfsburg a nadále drží první místo v tabulce. Kadeřábkův Hoffenheim ztratil v bitvě s Freiburgem, v utkání totiž nepadl gól a soupeři se rozešli bezbrankovou remízou.

Berlínský Union nepřestává udivovat. V 7. kole Bundesligy přivítali fotbalisté z hlavního města Německa Wolfsburg a znovu nepoznali hořkost porážky. Branky ale začaly padat až po přestávce.

V 54. minutě nejprve otevřel skóre Jordan Siebatcheu, který líznul balon od Giesselmanna a rozvlnil síť hostující svatyně. V 77. minutě domácí navýšili vedení, když Becker dostal parádní centr za obranu a ranou k tyči zvýraznil náskok Unionu.

​Berlínští se po vítězství 2:0 znovu vyhoupli do čela soutěže, kterou před reprezentační pauzou překvapivě vedou. Hoffenheim s Pavlem Kadeřábkem v základní sestavě přivítal doma Freiburg a v zápase nepadla jediná branka. Oba soupeři se tak rozešli bezgólovou remízou.