Fotbal

Dojemné gesto Ronalda, malému fanouškovi připravil zážitek na celý život

Dojemné gesto Ronalda, malému fanouškovi připravil zážitek na celý život
Cristiano Ronaldo při tréninku Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Cristiano Ronaldo opět ukázal, jaký je kabrňák. Před reprezentačním srazem s Portugalskem předvedl krásné gesto, když se ujal malého fanouška a připravil mu zážitek na celý život.

Na sociální sítě uniklo video, kde Cristiano Ronaldo vystupuje z hotelu a doběhne za ním malý fanoušek, který se k portugalské legendě dostal i přes snahu stojících bodyguardů. 

Ronaldo však nadšeného příznivce neodmítl a ihned ho objal. Následně také okamžitě požádal kustody o pero, aby se mu mohl podepsat. Celý dojemný moment skončil tím, že Portugalec vzal malého chlapce za ruku, odvedl ho k týmovému autobusu a podepsal mu zezadu dres.

​Cristiano Ronaldo se momentálně připravuje s portugalskou reprezentací na sobotní zápas s Českou republikou v Lize národů. V úterý pak svěřence Fernanda Santose čeká třaskavý duel se Španělskem. 

Související obsah

37letý hvězdný forvard už také s předstihem oznámil, že letošní mistrovství světa není zdaleka jeho posledním fotbalovým šampionátem. Ronaldo si totiž chce zahrát minimálně i na mistrovství Evropy za dva roky. 

Podívejte se na trénink Cristiana Ronaldo s portugalskou reprezentací:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události