MMA

Martínek zná příštího soupeře v KSW. Bude jím polský obr, který prošel UFC

Český MMA bijec má potvrzený druhý zápas v KSW. Po vítězném debutu proti Filipu Stawowému se utká s polským obrem Danielem Omielanczukem, který má za sebou ve 40 letech bohatou kariéru včetně devíti bojů v nejprestižnější organizaci UFC. Na stejné kartě 14. října se představí i další Čech David Martiník.

Martínek (10-3) se při své druhé účasti v KSW utká s miláčkem polských fanoušků Danielem Omielanczukem (25-13-1-1NC). 40letý Polák má za sebou 40 profesionálních zápasů, ve kterých šestkrát vyhrál na KO/TKO, desetkrát na submisi a devětkrát na body. Mezi roky 2013–2017 dokonce bojoval na té nejvyšší úrovni v UFC s bilancí 4-5.

Z UFC se následně přesunul do ruské ACA, kde zápasil i Martínek. Tam své působení ještě letos v únoru zakončil prohrou a poté prohrál i v KSW s nedávným titulovým vyzyvatelem Ricardem Praselem. Brazilec ho ukončil hned v prvním kole pákou na kotník.

https://www.instagram.com/p/CizhEdqMcA5/?utm_source=ig_web_copy_link

I když má zkušený Polák na kontě tři prohry v řadě, pro "Černovouse" to bude velká výzva. To dokládá i komentář dalšího českého bojovníka působícího v KSW Miroslava Brože: "Do pi*e hustý brácho, masakr výzva."

​Souboj Martínka s Omielanczukem se uskuteční na galavečeru KSW 75 14. října v polském městě Nowy Sacz, přibližně 150 kilometrů od českých hranic. Aby toho pro české fanoušky nebylo málo, na stejném galavečeru se objeví i další český zápasník David Martiník (5-4).

Související obsah

​Ten v KSW zatím vyhrál ze tří zápasů jen proti Lemmymu Krušičovi. Naposledy padl na body s Patrykem Surdynem. Nyní bude Martiníkovým soupeřem Kamil Szkaradek. 24letý Polák má na kontě zatím jen dvě výhry ze dvou zápasů a v KSW to pro něj bude premiéra. Hlavním zápasem večera bude titulový souboj v polotěžké váze mezi šampionem Ibragimem Čužigajevem a Ivanem Erslanem.

Michal Martínek se svou ženou v pořadu Život ve hvězdách promluvili o jeho kariéře i lechtivé minulosti jeho ženy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události