Další sporty

Dovolenkové hrátky výškaře Štefely. V akci byla odhalena prsa jeho přítelkyně

Dovolenkové hrátky výškaře Štefely. V akci byla odhalena prsa jeho přítelkyně
Výškař Jan Štefela Zdroj: Milena Sojková / MAFRA / Profimedia

Výškař Jan Štefela si po životní sezoně užívá zaslouženého odpočinku. Se svou přítelkyní, taktéž atletkou, Sárou Plucnarovou navíc zveřejnil pořádně žhavé snímky z dovolené.

Zamilovaný páreček odjel na Kypr a své fanoušky provokuje odvážnými fotografiemi na instagramu. Nechybí ani snímek, kde výškař Jan Štefela zakrývá ňadra své přítelkyně pouze rukama.

21letý Štefela letos prožil přelomovou sezonu. Vyhrál mistrovství republiky do 22 let i klasické mistrovství České republiky. Vše pak juniorský mistr Evropy do 23 let z roku 2021 završil na letošním ME v Mnichově, kde si vyrovnaným osobním rekordem 221 cm vybojoval finále, ve kterém se nakonec umístil na velice solidním 7. místě. 

https://www.instagram.com/p/CisfCDpM24M/

"Za mě hodně vydařená sezona. I když sezonní maximum nic moc, chtěl jsem víc, ale co už, každý chce více," zhodnotil sezonu svěřenec bronzového medailisty z Athén Jaroslava Báby.

Související obsah

​To Štefelova přítelkyně Sára Plucnarová zase patří mezi nadějné juniorky a specializuje se spíše na vrhačské disciplíny. Nyní ukázala, že se dokáže i pořádně odvázat na sociálních sítích. 

Z mistrovství Evropy si přivezla bronzovou medaili Barbora Špotáková, na tiskovou konferenci ji ale zapomněla přinést:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události