Hokej

Další podařený vtípek brankáře Fleuryho. Crosbymu se pomstil ve velkém

Další podařený vtípek brankáře Fleuryho. Crosbymu se pomstil ve velkém
Marc-André Fleury | Zdroj: Profimedia.cz

Během hokejové NHL Media Tour si Marc-Andre Fleury vystřelil ze svého bývalého spoluhráče Sidneyho Crosbyho. V sobotu v Nevadě přišel před zápasem do šatny a izolepou mu spojil všechnu výstroj dohromady.

Aby toho nebylo málo, kromě zalepené výstroje schoval kelímek s vodou pod Crosbyho helmu a položil nenápadně na obvyklé místo. Také mu vložil žvýkačku do rukavice. Když Crosby pochválil kvalitu vtípku, Fleury popřel, že by za tím stál on. "To jsem nebyl já. Přišel jsem a už to tak bylo."

Klub Minnesota Wild, kde Fleury bude v letošní sezoně chytat, sdílel video s prankem na twitteru: "Víte, odplatu je nejlepší servírovat se sedmi rolemi lepící pásky!" Podle Fleuryho mu Crosby minulý rok dal do výstroje žvýkačky, takže přirozeně musela následovat odplata.

Související obsah

Crosby s Fleurym jsou dlouholetými kamarády. Vyhráli spolu v dresu Pittsburghu Penguins Stanley Cup, a to dokonce třikrát (2009, 2016 a 2017). Není to poprvé, kdy sedmatřicetiletý brankář něco takového provedl. Třeba v roce 2018 Crosbymu pro změnu zalepil dres. Že to s lepící páskou opravdu umí, předvedl již v dresu Penguins. V šatně při rozhovoru spoluhráče k sobě přilepil nohy kameramana a reportéra. Crosby to svými slovy jen potvrzuje: "Má v tom hodně zkušeností. Ale bude odveta, nebojte."

https://twitter.com/penguins/status/855483339624636416?s=20&t=XmKy2uXkzFoz8HzSJW6JVg

Loni, ještě v dresu Chicaga, vychytal Fleury svou pětistou výhru v NHL a diváci vyvolávali jeho jméno:

TN.cz, Miroslav Hakl
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události