Fotbal

Exkluzivní záběry z příjezdu portugalské reprezentace. Kde Ronaldo a spol. bydlí?

Portugalská fotbalová reprezentace už dorazila letadlem do Prahy. Na palubě nechyběla ani největší hvězda Cristiano Ronaldo. Výběr z Pyrenejského poloostrova se poté autobusem přesunul do hotelu Four Seasons, kam přijel chvíli před devátou večer. Nechyběli u toho ani kameramani televize Nova, kteří příjezd mistrů Evropy z roku 2016 zaznamenali. Cristiano Ronaldo poté zamával do kamery.

Cristiano Ronaldo předvede své fotbalové umění v České republice teprve podruhé v kariéře. Poprvé tomu bylo v říjnu 2004, kdy v dresu Manchesteru United nastoupil na Letné proti Spartě. Tehdy přišel na hřiště jako střídající hráč v 80. minutě, když na hrací ploše nahradil Ryana Giggse. Letenští ze zápasu vytěžili bod za remízu 0:0.

Uplynulo osmnáct let a Cristiano Ronaldo je v Praze znovu. Tentokrát se představí jako reprezentant Portugalska v Lize národů. Hvězdnému útočníkovi se proti českému národnímu týmu daří. Nastoupil proti němu ve své kariéře třikrát a vždy odcházel jako vítěz. Jako bonus k tomu navíc přidal dva góly a jednu asistenci. 

Související obsah

​Nyní se ale nenachází v optimálním fotbalovém rozpoložení. Od začátku sezony nastoupil v dresu Manchesteru United jako hráč základní sestavy pouze do tří zápasů z osmi možných. Na kontě má jeden vstřelený gól, kterého dosáhl z pokutového kopu proti Šeriffu Tiraspol. "Až bude mít lepší fyzičku, vstřelí ještě více gólů. Je velmi blízko," řekl po tomto utkání o Ronaldovi trenér United Erik ten Hag. 

Česko se s Portugalskem utká v sobotu večer od 20:45 v Edenu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události