Fotbal

Druhý nádherný den týdne. Tvrdík provdal dceru, vzala si brankáře Slavie

Druhý nádherný den týdne. Tvrdík provdal dceru, vzala si brankáře Slavie
Ondřej Kolář a Jana Tvrdíková | Zdroj: 'Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Slávistický boss Jaroslav Tvrdík má za sebou druhý krásný den v tomto týdnu. Ve čtvrtek oznámil zvládnutý úvodní boj se zákeřnou nemocí, dnes provdal svou dceru Janu. Ta si vzala dlouholetého přítele Ondřeje Koláře, který je současně dvojkou pražské Slavie.

"První kolo své soukromé Ligy mistrů jsem vyhrál. Hra nekončí, bude trvat další roky. Chci již nyní ze srdce poděkovat lékařům, sestrám i zdravotnickému personálu. Jste skvělí. Buďte optimisté a bojujte," napsal Tvrdík ve čtvrtek na svůj osobní twitter

Nyní oznámil další skvělou novinku. Jeho dcera Jana Tvrdíková, která se živí jako modelka, si vzala dlouholetou jedničku Slavie Ondřeje Koláře, kterého ale z brankoviště vystrčil Aleš Mandous. Boss pražského klubu se pochlubil svatební fotkou spokojeného páru.

Související obsah

Jana Tvrdíková řekla dlouholetému příteli Kolářovi ano téměř před rokem a utajená svatba proběhla dnes. Tehdy se šťastný pár podělil o radostnou novinku na sociálních sítích, nyní ale zatím mlčí a nejspíše si užívají jeden z nejlepších dnů svých životů. 

Šéf Slavie Tvrdík byl v březnu v nemocnici, musel na akutní operaci na onkologii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události