Další sporty

Velké tajemství prozrazeno. Na slavném Super Bowlu vystoupí tato zpěvačka

Velké tajemství prozrazeno. Na slavném Super Bowlu vystoupí tato zpěvačka
Logo NFL | Zdroj: profimedia.cz

Jedna z nejsledovanějších sportovních akcí na světě zná jméno interpreta, který vystoupí v poločasové pauze. Na letošním finále nejprestižnější ligy amerického fotbalu se představí zpěvačka Rihanna. Super Bowl se uskuteční 12. února v Arizoně.

S velkým oznámením přišla už i samotná NFL, která zveřejnila fotku, na níž je vidět, ruka barbadoské zpěvačky, jež drží oficiální míč soutěže. Pro 34letou interpretku tak jde o další velký úspěch v kariéře. Rihanna vydala osm studiových alb a získala hned devět cen Grammy. Nyní dostane možnost vystoupit v poločasové pauze jedné z nejsledovanějších sportovních akcí na světě. 

Při loňském ročníku Super Bowlu, ve kterém se představily hiphopové legendy v čele s Eminemem, Dr. Dre a Snoop Doggem, sledovalo jejich vystoupení na 120 milionů diváků. Teď dostane příležitost Rihanna, která se v květnu letošního roku dočkala narození prvního potomka. Podle zákulisních informací měla původně na Super Bowlu zazpívat Taylor Swift, nabídku ale údajně odmítla. 

Související obsah

​Letošní Super Bowl se uskuteční 12. února na State Farm Stadium v arizonském ​​městě Glendale. Do tohoto svatostánku amerického fotbalu se vejde přes 60 tisíc diváků.

Na tomto stadionu se konal loňský ročník Super Bowlu: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události