Fotbal

Nesnášíme tě, vypadni! Fanoušci útočí na Vaclíka po zákroku na Ronalda

Nesnášíme tě, vypadni! Fanoušci útočí na Vaclíka po zákroku na Ronalda
Tomáš Vaclík a Cristiano Ronaldo před osudným soubojem | Zdroj: Profimedia

Velká kritika se snesla na českou brankářskou jedničku Tomáše Vaclíka po jeho zákroku na Cristiana Ronalda, při kterém slavnému Portugalci rozrazil nos. Nyní gólman Olympiakosu zveřejnil na svém instagramovém účtu fotky, pod kterými mu fanoušci slavného fotbalisty nadávají.

Zápas s Portugalskem se odehrál už v sobotu a celá situace se seběhla ve 13. minutě zápasu, kdy do vápna padal centr a Ronaldo se snažil hlavičkovat. Jenže do souboje vletěl český gólman, který portugalskou hvězdu srazil a rozrazil jí nos.

Útočník Manchesteru United byl otřesený, ale oklepal se, převlékl zakrvácený dres a v zápase pokračoval. Portugalci nakonec zvítězili 4:0, ačkoliv Ronaldo neskóroval a pouze jednou asistoval.

Související obsah

​Pod posledním instagramovým příspěvkem Tomáše Vaclíka se objevily komentáře, v nichž mu fanoušci Ronalda nechutně nadávají. "Nesnášíme tě," píše se v jednom komentáři. "Vypadni," stojí v několika dalších komentářích. "Už nikdy se nedotýkej Ronalda," pokračují ostatní. Několikrát se také opakují emotikony se zdviženými prostředníčky.

https://www.instagram.com/p/Ci3EiFTsqNX/

Na českou reprezentaci čeká už v úterý klíčový duel o udržení v elitní skupině Ligy národů. Zápas ve Švýcarsku startuje ve 20:45.

Podívejte se, co o následujícím zápase se Švýcarskem říká Lukáš Provod:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události