Fotbal

Potkal se s Messim a nechal si vytetovat jeho podpis. Nejlepší den, řekl brankář

Potkal se s Messim a nechal si vytetovat jeho podpis. Nejlepší den, řekl brankář
Lionel Messi v dresu Argentiny | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalista Interu Miami Francisco Ranieri podle svých slov zažil životní událost. Na tréninku svého týmu se totiž potkal s Lionelem Messim, který se zrovna připravoval na reprezentační duel proti Hondurasu. Mladý brankář nezaváhal a poprosil hvězdného útočníka o podpis. Argentinská superstar mu přání bez zaváhání splnila a podepsala se mu na ruku. Brankáře pak napadlo si podpis nechat vytetovat. Na setkání si totiž chce pamatovat pokaždé, když se na ruku podívá.

Argentinský mladík přišel na Floridu z celku Atlético Lanús a momentálně hraje v nižších soutěžích, i když oficiálně patří Interu Miami. Při jednom z tréninků si ale mohl užít životní setkání. Na hřišti se totiž potkal s Lionelem Messim, který se v té době chystal na zápas své reprezentace proti Hondurasu. 

Ranieri proto nezaváhal a poprosil svého krajana a světovou fotbalovou superstar o podpis. Messi mu bez problémů vyhověl a podepsal se mu na levou paži. Nezapomněl se s ním a dalšími hráči také vyfotit. Všichni si tak mohli užít skvělý zážitek. 

"Nejlepší den mého života. Splnil jsem si sen. Potkal jsem svůj idol, nejlepšího hráče historie, neuvěřitelného člověka na hřišti i mimo něj, můj příklad, který mám následovat! Ten pocit, když jsem tě viděl a viděl, že jsi souhlasil s podpisem, byl nepopsatelný," napsal mladý Argentinec v příspěvku na svém instagramu. Aby se mu podpis jeho modly nesmyl, nechal si ho vytetovat. Vytvořil si tak na setkání s Messim unikátní památku. 

Související obsah

"Leo, splnil jsi mi sen. A pokaždé když se podívám na svou paži, si vzpomenu na emoce, které jsem cítil, když jsem tě potkal. Nedokážu vyjádřit slovy, jak jsi skvělý! Nyní více než kdy jindy chci pokračovat!" přiznal, jak s ním událost zamávala. Levou ruku mu tak zdobí velmi originální tetování. 

Messimu se po loňské nepovedené sezoně v PSG opět začalo dařit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události