Další sporty

Hvězdný hráč NFL v problémech, Brady musel prchat před hurikánem

Hvězdný hráč NFL v problémech, Brady musel prchat před hurikánem
Hráč amerického fotbalu Tom Brady | Zdroj: Profimedia

Hvězdný hráč amerického fotbalu Tom Brady musel podniknout zásadní opatření před blížícím se hurikánem Ian, se svou ženou Gisele Bündchenovou tedy opustil jejich luxusní dům. Silná bouře má totiž zasáhnout pobřeží Floridy a oblast Tampy už velmi brzy. A není ani jisté, zda budou moci Bradyho Buccanneers odehrát nedělní duel proti Chiefs.

Protože se blíží silný hurikán Ian, musela se ikona zámořské NFL Tom Brady i s manželkou a dětmi sbalit a evakuovat ze svého domu v Tampě. Celá rodina odjela do svého sídla v Miami, kde bude dočasně bydlet. A Bradyho tým Buccanneers tam bude i trénovat. 

"Je to děsivé. Vypadá to, že hurikán, který se k nám blíží, bude hodně silný. Na každého v této oblasti budeme myslet v modlitbách," nechal se slyšet proslulý quarterback podle listu Mirror.

Související obsah

​Není ani stoprocentně jisté, zda se uskuteční zápas jeho celku proti Chiefs, který je na programu v neděli. "Nemyslím si, že je na to někdo doopravdy připravený," uvedl. Jednotlivé týmy tedy podle něj nejspíš nemají žádná speciální opatření. A uvidí se, jak moc je bouře zasáhne.

Tom Brady si nechal kvůli charitě obarvit vlasy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události