Fotbal

Neztrácíme naději, budeme více útočit, říká obránkyně Sparty před odvetou LM

Fotbalistky Sparty čeká ve čtvrtek odveta posledního předkola Ligy mistryň proti AS Řím. Pokud chtějí pomýšlet na postup do hlavní fáze, musí bezpodmínečně vyhrát, což nebude vůbec snadný úkol. Do hlavního města Itálie ale dorazily odhodlané se porvat o úspěch. "Věříme a jedeme urvat tři body," řekla pro televizi Nova obránkyně Anna Dlasková.

První utkání hrané na pražské Letné se pro sparťanky dlouho vyvíjelo nadějně. Díky zásahu Lucie Martínkové se proti favoritkám dostaly do vedení, ale po gólu v 90. minutě nakonec prohrály 1:2. "Myslely jsme si, že to rozehrajeme líp, ale neztrácíme naději," říká odhodlaně Dlasková. 

Proti aktuálně druhému týmu italské ligy musí ve čtvrtek odpoledne vyhrát. "Ukázaly jsme, že hrajeme silně a umíme napadat. Tím jsme je překvapily. Nečekaly to od nás. Řekly jsme si, že chceme ještě více napadat a útočit," nastínila taktiku před utkáním. 

Související obsah

​Pro svěřenkyně trenéra Masaryka to bude čtvrtý zápas ve dvou dnech. V neděli vyhrály na hřišti Viktorie Plzeň 3:1. "Po zápase s Římem jsme si to zhodnotily a pak se soustředily na zápas s Plzní. Ten jsme zvládly, získaly tři body a od pondělí se připravovaly na čtvrteční utkání. Nevadilo nám to, jsme fyzicky připravené," řekla Dlasková. "Regenerace už je těžší, ale myslím, že každá z nás pro to udělala maximum, abychom byly připravené. Máme skvělý realizační tým, který nám udělal komfort," dodala.   

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události