Fotbal

Rána do nosu od Vaclíka a návštěva psychologa. Ronaldo si prochází peklem

Rána do nosu od Vaclíka a návštěva psychologa. Ronaldo si prochází peklem
Cristiano Ronaldo v obležení doktorů | Zdroj: Profimedia.cz

V posledních měsících se mu nedaří, kritizují jej média, a navíc dostal pořádnou ránu od Tomáše Vaclíka. Před nedávnem Cristiano Ronaldo dokonce vyhledal pomoc známého psychologa Jordana Petersona, který nyní popsal, jak slavnému fotbalistovi pomáhal.

Střelecky se mu nedaří, a navíc je kritizován všude, kde to jde. Fotbalová legenda Cristiano Ronaldo stárne. A ať dělá cokoliv, tak góly nedává. V minulém týdnu se Portugalec představil v Edenu, kde ale nedal branku, zavinil penaltu, a ještě byl ošklivě sestřelen Tomášem Vaclíkem. 

A to už v době, kdy slavná CR7 využívala služby známého psychologa a terapeuta Jordana Petersona. Ten nyní v show Pierse Morgana promluvil o tom, jak pětinásobnému vítězovi Ligy mistrů pomáhal. "Pozval mě, abych se na něj přišel podívat," popisoval začátek spolupráce.

Ronaldo se měl dostat ke knihám Jordana Petersona, který je občas považován za pravicového propagandistu. Poté ho fotbalista pozval k sobě domů a na svůj instagram dal dokonce společnou fotku. "Před pár měsíci měl v životě nějaké problémy a jeho přítel mu poslal některá moje videa. A Ronaldo řekl, že je viděl. Pak si přečetl jednu z mých knih a zjistil, že je to užitečné, chtěl si promluvit," pokračoval Peterson.

Související obsah

"Přišel jsem k němu domů a asi dvě hodiny jsme si povídali. Ukázal mi veškeré své vybavení pro udržení ve špičkovém stavu. Většinou jsme mluvili o tom, co by chtěl do budoucna, a o některých překážkách, kterým čelí," dodal Peterson. 

Ronaldo se neprosadil ani v jednom z posledních dvou zápasů Ligy národů a zatím neskóroval ani v Premier League. Jedinou branku dal letos v Evropské lize z penalty proti Šeriffu Tiraspol. 37letý fotbalista tak nejspíše prožívá nejtěžší chvilky kariéry.

Minulý víkend přijel Ronaldo do Prahy. Byl u toho i štáb TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události