Hokej

Velká novinka u českého reprezentanta. Kämpf oznámil radostnou zprávu

Velká novinka u českého reprezentanta. Kämpf oznámil radostnou zprávu
David Kämpf v dresu Toronta | Zdroj: profimedia.cz

Český hokejový reprezentant, který byl u českého úspěchu na posledním mistrovství světa oznámil radostnou novinku. David Kämpf se stal poprvé tátou, jeho manželka Eliška přivedla na svět syna Michaela. Pár se pochlubil na sociálních sítích.

"Před třemi dny se naše životy změnily," napsal chomutovský odchovanec na svůj instagram a přidal fotku syna Michaela. S vtipnou gratulací přišel jeho týmový kolega Michael Bunting, který napsal jen "krásné jméno."

Gratuloval ale i spoluhráč Mitch Marner či Ilja Ljubuškin. David Kämpf na svůj instagram přidal i fotku, kde se svým potomkem šťastně pózuje. Sedmadvacetiletý centr Toronta je se svou manželkou Eliškou již od střední školy a po dlouhých letech vztahu přivedli na svět syna. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený David Kämpf (@kampfdavid)

Někdejší hráč Chomutova a Chicaga měl v posledním ročníku v NHL rekordní sezonu, nasbíral totiž 26 bodů a další dva přidal v play-off. Po vypadnutí z prvního kola play-off se připojil k reprezentaci, kde dvěma góly a jednou asistencí pomohl k bronzovým medailím na mistrovství světa. 

Související obsah

Kämpf se v minulém ročníku prosadil například po této krásné akci Marnera:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události