Hokej

Luxus, kam se podíváte. Zde budou ubytované hvězdy NHL v Praze

Nejslavnější hokejová soutěž světa NHL odstartuje novou sezonu v Praze. V pátek a v sobotu se v O2 areně střetnou San José a Nashville. A právě hráči Nashvillu už jsou v Praze.

Luxus, kam se podíváte. Hotel Four Seasons, kde budou ubytovaní hráči Nashvillu, patří mezi ty nejlepší v Česku. Bydlela tu řada hvězd jako Madonna, Robbie Williams i Katy Perry. Soukromí najdou hvězdy NHL v luxusně vybavených pokojích. Trenérský tým zase může využít k týmovým poradám řadu konferenčních místností.

Tajemstvím ovšem zůstává, jestli si s sebou tým z Nashvillu přivezl vlastního kuchaře. Ovšem i kdyby šéf kuchyně Predátorů zůstal doma, tak si hráči rozhodně pošmáknou v místní vyhlášené restauraci.

Související obsah

​Už za pár dní to v Praze vypukne, ti nejlepší hokejisté světa se utkají proti sobě v O2 aréně. A pořadatelé se už teď na svátek hokeje pečlivě připravují. Práce v největší české hale začaly už koncem víkendu, kdy se musel rozpustit led s logy pražské Sparty a jejích sponzorů. 

Domov v pražské O2 aréně najdou oba týmy v pohodlných plně vybavených šatnách. San Jose dostane kabinu pražské Sparty, ve které najdete vířivku, bazén, ale i saunu. Samozřejmostí je posilovna, zázemí pro trenéry či vybavení pro maséry.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události