Fotbal

Lionel Messi promluvil o své budoucnosti. Letošní MS je prý jeho poslední

Letošní mistrovství světa v Kataru bude posledním, na kterém se představí Lionel Messi. 35letý Argentinec svůj reprezentační konec oznámil v rozhovoru pro latinskoamerickou televizní síť Star+.

"Jestli je to moje poslední mistrovství světa? Ano, určitě ano. Rozhodnutí už bylo učiněno," řekl ve čtvrtek Messi pro Star+ při otázce, zdali je letošní světový šampionát jeho posledním v kariéře. 

Lionel Messi měl své rozhodnutí už říci i v kabině národního týmu, kde dělá kapitána. 35letý hvězdný útočník tak bude už v listopadu bojovat s Argentinou o titul mistra světa, který mu ještě v jeho bohaté sbírce chybí. 

Související obsah

"Všechny zápasy jsou těžké, proto je mistrovství světa tak výjimečné, protože ne vždy jsou favority těmi, kteří nakonec skutečně vyhrají," prohlásil fotbalista Paris Saint-Germain s tím, že ale vnímá tlak a bere svou rodnou zem jako fotbalovou velmoc, která má vždy ty nejvyšší cíle. 

V médiích se pak také hojně spekuluje o tom, že by měl Lionel Messi po sezoně opustit pařížský velkoklub a zamířit zpět do Barcelony, kde strávil většinu své kariéry. 

Podívejte se na celý sestřih zápasu mezi PSG a Benficou v Lize mistrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události