Další sporty

Olympijský vítěz šokoval okolí, těsně před porodem opustil svou partnerku

Olympijský vítěz šokoval okolí, těsně před porodem opustil svou partnerku
Skokan na lyžích Manuel Fettner | Zdroj: Profimedia.cz

Rakouský skokan na lyžích Manuel Fettner se podle zpráv ze svého okolí rozešel s partnerkou Sylvanou, s níž čeká miminko. Zákulisní informaci později potvrdila i jeho těhotná přítelkyně. Víc se k rozchodu ale vyjadřovat nechtěla. Ještě na jaře se přitom olympijský vítěz z Pekingu radoval z toho, že bude otcem.

Vypadalo to jako idylka. Olympijský vítěz ze skokanské soutěže družstev na OH v Pekingu Manuel Fettner v květnu oznámil, že společně s přítelkyní Sylvanou čekají prvního potomka. 

Své fanoušky informoval na sociálních sítích, kam umístil společnou fotku s partnerkou i jejím těhotenským bříškem a komentářem, že budoucnost skoku na lyžích je zajištěna. 

S velkou láskou je ale teď údajně konec. Spekulovala o tom rakouská média, Sylvana ale později pro OE24 přiznala, že je to pravda. "Nechci se k tomu vyjadřovat," uvedla také důrazně, a podrobnosti proto neprozradila. 

Související obsah

​Že už nejsou pár, naznačil i sám Fettner. Na instagramu totiž smazal takřka všechny společné fotky, na svém profilu si nechal jen tu, pomocí níž oznamoval partnerčino těhotenství. Společné snímky už nepřidává ani Sylvana a vztahu tak s velkou pravděpodobností opravdu zazvonil umíráček.

S rozchodem se nedávno museli vypořádat i fotbalista Gerard Piqué a zpěvačka Shakira:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události