Hokej

Fanoušci NHL obdivují O2 arenu. Oni mají držáky na pití, žasnou

Fanoušci NHL obdivují O2 arenu. Oni mají držáky na pití, žasnou
O2 arena | Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

NHL v Praze není reklamou pouze pro Českou republiku, ale také pro O2 arenu, kde se první dva zápasy nové sezony odehrávají. A libeňská hala sklízí slova chvály jak od zámořských novinářů, tak i od fanoušků.

Sportovní novinář z Vancouveru Irfaan Gaffar přidal na svůj twitter fotku z O2 areny, ke které přidal popisek: "Tento stadion v Praze je hezčí než polovina arén NHL v Severní Americe." A většina fanoušků mu dala za pravdu. Navíc je překvapila věc, na kterou jsou návštěvníci největší tuzemské haly zvyklí a nikterak speciálně ji neřeší – držáky na pití.

"Držáky na pití! Ta místa jsou rezervovaná pro královskou rodinu?" ptal se s nadsázkou jeden z fanoušků. "V Rogers Areně nejsou zvykem, pokud nechcete zaplatit velké peníze za klubová místa. Je to však pochopitelné, protože držáky na pití jsou novou špičkovou technologií. Od 20 let staré arény to nelze očekávat," doplnil tentýž fanoušek s dávkou sarkasmu. Nutno podotknout, že O2 arena letos oslavila 18 let.

Související obsah

​"Pivo je také lepší," napsal další z návštěvníků. Další začali porovnávat pražskou halu s tou, ve které bude působit Arizona. Multi-Purpose Arena má kapacitu pouhých 5 tisíc míst a oproti O2 areně vypadá jak chudá příbuzná.

Podívejte se na sestřih z prvního zápasu mezi Nashvillem a San Jose:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události