Fotbal

Kouč Rada se opět utrhl ze řetězu: Až tě potkám, tak ti naflákám, řval na sudího

Kouč Rada se opět utrhl ze řetězu: Až tě potkám, tak ti naflákám, řval na sudího
Trenér Petr Rada | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalový bouřlivák Petr Rada opět běsnil během fotbalového zápasu. Tentokrát to odnesl rozhodčí Jan Všetečka, který jej poslal na tribunu už po půlhodině hry. Od zkušeného kouče si totiž vyslechl sprchu nadávek a výhrůžek. Dukla Praha, kterou Rada trénuje, nakonec utkání s Chrudimí prohrála 1:2 a v lize jí patří až deváté místo.

Dukla Praha nevstoupila do sezony vůbec dobře. Aspirant na návrat mezi elitu první tři ligové zápasy prohrál. Pak se sice výsledkově relativně zvedl, když z následujících sedmi zápasů čtyřikrát vyhrál a dvakrát remizoval, ale v sobotu přišla opět porážka na hřišti Chrudimi. Domácí dostal do vedení ve 23. minutě odchovanec Sparty Jan Záviška, čímž jen přilil do ohně emocionálního vypětí trenéra Dukly Petra Rady.

Zkušenému kouči se vůbec nelíbily některé výroky rozhodčího Jana Všetečky, kvůli čemuž vydatně protestoval. Sudí mu za to udělil žlutou kartu, čímž Radu ještě více rozohnil. "Až tě potkám, tak ti naflákám," řval z plných plic. Ale neskončilo pouze u této výhrůžky. "Ty už jsi toho v lize zku*vil dost. Já si to zjistím, kde bydlíš! Ty to víš, že na tebe mám pifku!" stojí v oficiálním zápise o utkání. 

Související obsah

Dukle se sice hned vzápětí podařilo srovnat zásluhou Lukáše Buchvaldka, ale pražský tým nakonec z utkání nebere ani bod. O vítězství Chrudimi rozhodl v 74. minutě Tomáš Jedlička. Domácí se díky třetí výhře v řadě posunuli už na páté místo v tabulce, když na příčky zaručující baráž o první ligu ztrácí už pouhé dva body. Naopak Dukla, která byla před sezonou považována za jednoho z aspirantů na návrat mezi elitu, je až devátá. 

A teď začne vojna! Dukla uvedla trenéra Radu originálním videem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události