Hokej

Romantika na NHL v Praze. Šťastný pár se zasnoubil před očima všech fanoušků

Romantika na NHL v Praze. Šťastný pár se zasnoubil před očima všech fanoušků
Zásnuby (ilustrační foto) | Zdroj: Profimedia

Během pátečního zápasu NHL hraným v O2 areně mezi Nashvillem Predators a San Jose Sharks mohli fanoušci vidět nejen parádní hokej s pěti vstřelenými góly, ale také měli netradiční zážitek. Přímo na velkoplošné obrazovce mohli sledovat zásnuby zamilovaného páru, které proběhly přímo na tribuně během druhé třetiny. Vše dopadlo, jak mělo. Přítomná slečna řekla "ano", a tak se zamilovaný pár může těšit na krásnou veselku.

Na páteční zápas mezi Nashvillem a San Jose bude spousta českých hokejových fanoušků dlouho vzpomínat. Většina z nich totiž dostala možnost vidět zápas slavné NHL naživo. Pro jeden zamilovaný pár, který byl na utkání taktéž přítomen, ale získal 7. říjen 2022 úplně jiný rozměr. 

V průběhu druhé třetiny během reklamní přestávky zabraly kamery mladého muže a ženu. Když si slečna všimla, že se objevila na velkoplošné obrazovce, šťouchla do svého přítele a chtěla začít mávat, ale to ještě netušila, co ji čeká. Mladík v bílé mikině se šálou NHL Global Series kolem krku před ní poklekl a v ruce měl malou krabičku, ve které se ukrýval zásnubní prsten. Celou halou se poté rozezněl celosvětově známý Svatební pochod od Richarda Wagnera. 

Mladá slečna nejdříve nemohla uvěřit vlastním očím, ale z následné reakce se dá předvídat, jaká byla její odpověď. Svého přítele políbila, takže vše dopadlo, jak si mladík představoval. Ze zápasu, který nakonec Nashville vyhrál 4:1, odcházeli jako snoubenci a na tento den do smrti nezapomenou. 

Související obsah

Na sestřih z celého utkání se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události