Fotbal

Úlet hvězdy PSG. Po dvou kartách během devíti vteřin se musela pakovat ze hřiště

Tak tohle si hvězdný obránce Sergio Ramos za rámeček nedá. V sobotním duelu Ligue 1 jeho PSG proti Remeši totiž vyfasoval během pouhých devíti vteřin dvě karty – nejprve žlutou, a poté rovnou červenou, a musel předčasně do sprch. Vše se odehrálo v závěru prvního poločasu a Pařížané tak museli dohrávat v deseti. Vyloučení španělského matadora navíc značně přispělo k tomu, že slavnými jmény nabitý kádr vybojoval pouze remízu.

Na hřišti běžela 41. minuta, když se hráči Remeši postupně propracovávali dopředu a Sergio Ramos jednoho ze soupeřů zfauloval, aby ofenzivní akci zamezil. Rozhodčí okamžitě zapískal a daroval domácím možnost standardní situace. 

https://twitter.com/Its_a_Goal_/status/1578837974287994881

Ještě než ji ale Remeš stihla rozehrát, děly se na trávníku věci. Ramosovi se verdikt nelíbil, a proto se začal hádat se sudím, jenž mu okamžitě udělil žlutou kartu. To dostalo Španěla ještě víc do varu a dál protestoval. 

Gaillouste neváhal ani chvíli a rovnou vytáhl červenou kartu, kterou ukázal směrem k šestatřicetileté hvězdě. Té se snažili zastat spoluhráči, především Marco Verratti, ale neuspěli. I Ital nakonec vyfasoval žlutou a nezbylo mu nic jiného než mlčet a hrát dál. 

Související obsah

​Ramos nakonec hřiště opustil, celou dobu ale nevěřícně kroutil hlavou a rozhodnutí se mu vůbec nelíbilo. Šlo o jeho osmadvacáté vyloučení v dospělé kariéře a rozhodně jeho tým notně oslabilo. Mužstvo totiž dohrávalo v deseti celý druhý poločas a nemělo takovou sílu, aby proti přesile udeřilo. Po ztrátě Messiho, jenž ani nenastoupil kvůli zranění, tak dostalo PSG další tvrdý direkt. 

S Remeší se nakonec rozešlo smírně – bezbrankovou remízou – a ztratilo tak dva body. Na čele tabulky má nad druhým Marseille zatím tříbodový náskok.​

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události