Barcelona měla velké problémy s Celtou Vigo. Nakonec o gól zvítězila

Barcelona na domácím stadionu porazila Celtu Vigo 1:0 a vrátila se do čela španělské LaLigy. O třech bodech pro Katalánce rozhodl už v 17. minutě Pedri, ale hosté byli několikrát velmi blízko vyrovnání.

Katalánci byli nebezpeční od úvodních minut. První šanci si vypracoval Ferrán Torres, ale Marchesín si s jeho střelou poradil. O čtyři minuty později už byl ale překonaný, když z dorážky dostal míč za jeho záda Pedri.

Jenže hostující fotbalisté se tak snadno nevzdali. Obrovskou možnost měl po změně stran Rodríguez, ale do jeho tutovky na poslední chvíli vpadl Piqué. Další tutovku měl pět minut před koncem Iago Aspas, který byl sám před ter Stegenem, ale ten udržel Barcelonu při životě.

​Poslední ohromná šance přišla ve čtvrté minutě nastavení. Nejprve Paciencia trefil tyč a následná dorážka Péreze skončila pouze na Busquetsovi. Barcelona tak zvítězila 1:0 a vrátila se o skóre do čela před Real Madrid.