Fotbal

Plzeň si pojistila klíčového hráče. Podepsala s ním dlouholetou smlouvu

Plzeň si pojistila klíčového hráče. Podepsala s ním dlouholetou smlouvu
Tomáš Chorý v dresu plzeňské Viktorie | Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Úřadující mistr si pojistil na další tři roky důležitého útočníka Tomáše Chorého, který dnes podepsal s týmem smlouvu až do roku 2025. Střelec čtyř letošních branek ve Fortuna lize patří Plzni od roku 2018, před dvěma lety si zahrál i v Belgii.

"Ve Viktorce jsem maximálně spokojený, cítím se zde opravdu dobře, v kabině máme vynikající partu. Těším se na další velké zápasy a jsem si jistý, že společně s tímto týmem dosáhneme celé řady velkých úspěchů," řekl po podpisu smlouvy pro klubový web

Chorý přišel do Plzně na začátku roku 2018 z Olomouce a od té doby si zahrál za Plzeň v celkem 151 utkáních, ve kterých nastřílel 33 branek a přidal 15 asistencí. Během svého západočeského angažmá i jeden rok hostoval v belgickém celku Zulte Waregem. Tam dal za 16 zápasů čtyři branky. 

Související obsah

"Tomáš se vypracoval v jednoho z klíčových hráčů našeho týmu a jsem rád, že jsme se již nyní domluvili na prodloužení jeho kontraktu v našem klubu. Přeji mu i nadále hlavně pevné zdraví, spoustu skvělých zápasů a gólů v našem dresu," doplnil sportovní ředitel Viktorie Plzeň Daniel Kolář.

Plzeň si autora čtyř letošních branek ve Fortuna lize a odchovance kroměřížského fotbalu pojistila až do roku 2025. 

Viktoria Plzeň naposledy padla s Bayernem Mnichov:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události