MMA

Znechucený Martínek po KSW 75: Vadí mi, co se tu děje. Nechci být sprostý

Hořký moment zažil v pátek elitní český zápasník Michal Martínek, který se postavil v rámci KSW 75 domácímu Danielu Omielanczukovi. Čech nad soupeřem dominoval, rozdal více ran, ale přesto na body prohrál. Kontroverzní rozhodnutí kritizují fanoušci, trenéři i samotná organizace, která kvůli výsledku podává oficiálně stížnost.

Michal Martínek mohl přidat druhé vítězství v přední evropské organizaci KSW, ale po velmi sporném a kontroverzním rozhodnutí sudích vyhrála nakonec domácí hvězda. Výsledek kritizuje majitel KSW, fanoušci i komentátoři.

"Nebylo tam nic, co by mě překvapilo. Mám smíšené pocity, trošku mi vadí, co se tady děje. Velký respekt Danielovi, že to ustál. Je to chodící tank, ale jsem trochu kyselý," říkal štábu TV Nova český zápasník.

Související obsah

"Je to čerstvé, nechci být sprostý a neslušný. Je v tom hodně emocí, jsme měsíc zavření v tělocvičně v jiné zemi a pak se stane tohle. Jsem nas*aný," řekl v emocích pár minut po zápase Michal Martínek. A nebylo se čemu divit.

Český zápasník nebyl jediný, kdo byl o výhru nejspíše okraden. Petra Částková byla v téměř totožné pozici, také padla na body s domácí zápasnicí, i když způsobila své soupeřce větší poškození, a to hlavně v obličeji. Blackbeard nechtěl komentovat svou budoucnost v KSW, ale jeho slova hodně naznačila. 

Související obsah

"Chtěl jsem zápas na začátku roku, ale teď si musím rozmyslet, co bude dál," řekl Michal Martínek po duelu. Nepřestává však trénovat, již v prosinci má zápas s Tomášem Hronem v boxu. 

Podle zdrojů TN.cz navíc KSW podala oficiální stížnost na výsledek zápasu. Pokud by došlo ke změně vítěze, bylo by to vůbec poprvé v historii polské organizace.

Podívejte se na sestřih utkání Michala Martínka v KSW 75:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události