Gólman Dortmundu předvedl neuvěřitelný kiks. Borussia opět padla

Hodně velkou hrubku předvedl v rámci 10. kola německé Bundesligy brankář Borussie Dortmund Gregor Kobel. V zápase s vedoucím Unionem Berlín promáchl jednoduchou přihrávku, míč vzápětí doběhl Janik Haberer a poslal domácí do vedení.

Běžela teprve osmá minuta zápasu mezi vedoucím Unionem Berlín a Borussií Dortmund. Obránce Raphael Guerreiro posílal běžnou přihrávku směrem na svého gólmana a ten měl v klidu rozjet další útočnou akci hostů. Jenže přišel obrovský kiks Gregora Kobela.

Ten jednoduchý balón promáchl a podklouzl. Toho využil záložník Unionu Janik Haberer, jenž míč doběhl a naprosto v klidu trefil prakticky prázdnou branku. Berlínští se tak dostali do vedení 1:0 a šli vstříc svému sedmému ligovému vítězství v letošní sezoně.

​Toho nakonec také dosáhli. Ačkoliv Dortmund měl v zápase 70% držení míče, měl šest střel na branku, tak nakonec uspěl Union. Ve 21. minutě totiž přidal druhý gól opět Janik Haberer. Berlínský celek je tak na prvním místě s 23 body a na druhý Bayern má náskok čtyř bodů. Dortmund je až na osmé příčce s 16 body.