Fotbal

Mbappé o údajném odchodu: Nikdy jsem o něj nežádal, jsem tu šťastný

Sága kolem Kyliana Mbappého a jeho údajném odchodu z PSG asi jen tak neskončí. V minulém týdnu se opět objevily zprávy, že by útočník mohl Paříž opustit. Jenže veškeré tyto informace nyní Mbappé dementoval.

"Nikdy jsem o svůj odchod v lednu nežádal," řekl po vítězném zápase s Marseille Mbappé novinářům. "Informaci, která se objevila v den zápasu Ligy mistrů s Benficou, jsem nepochopil. Nejsem do toho zapojen ani přímo, ani nepřímo," pokračoval 23letý útočník.

Podle zdrojů ESPN měl být francouzský fotbalista údajně nespokojený s prezidentem PSG Násirem Al-Chelajfím, jenž údajně neplní sliby, které Mbappému dal. A to měl být prý hlavní důvod, proč chtěl rychlonohý forvard Paříž opustit.

Související obsah

​"Celá ta zpráva mě šokovala a šokovala i ostatní. Lidé si mohli myslet, že chci odejít, ale vůbec tomu tak není. Jsou to falešné zprávy, jsem tady moc šťastný," dodal Mbappé.

Ten byl spojován s odchodem především na konci loňské sezony. Tehdy to vypadalo, že zamíří do Realu Madrid. Jenže Mbappé nakonec prodloužil s PSG, se kterým aktuálně kraluje Ligue 1 o tři body před Lorientem.

O víkendu porazilo PSG Marseille:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události