Hokej

Olomouc děkuje Třinci. Oceláři souhlasili s odložením zápasu kvůli marodce

Olomouc děkuje Třinci. Oceláři souhlasili s odložením zápasu kvůli marodce
Hokejisté Olomouce | Zdroj: Profimedia

Úterní duel hokejové extraligy mezi Třincem a Olomoucí se odkládá na neurčito. Kohouti totiž mají velké problémy s rozsáhlou marodkou, a tak poprosili Oceláře o přeložení zápasu. Třinecký tým souhlasil, za což Olomouc svému soupeři veřejně děkuje.

​"Velmi děkujeme Třinci za to, že nám vyšel vstříc s naší žádostí o odložení utkání. Marodka v našem týmu byla velká už před utkáním s Kometou, po kterém se rozrostla o další hráče. Přístupu Třince si mockrát vážím a ještě jednou děkuji za přesun zápasu na jiný termín," oznámil generální manažer Olomouce Erik Fürst na klubovém webu.

Třinec se nad soupeřem slitoval, ačkoliv mohl proti oslabenému týmu uspět a dostat se v tabulce před něj. Olomouci patří s 19 body třetí místo v extralize, zatímco Oceláři jsou se 17 body na osmé příčce. Mistr posledních tří dohraných sezon se ale dostává zpátky do formy, když vyhrál poslední tři duely.

Související obsah

Jejich vzájemný duel, který se měl odehrát v úterý od 17:00 v třinecké WERK Aréně je tedy zatím odložen na neurčito a o náhradním termínu by se mělo rozhodnout v nejbližších hodinách.

Loni hrál David Krejčí právě v Olomouci, ale letos už opět válí v NHL za Boston:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události