Fotbal

Slavia potrestala neukázněné fanoušky. Zakázala jim vstup na stadion

Slavia potrestala neukázněné fanoušky. Zakázala jim vstup na stadion
Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Vedení fotbalové Slavie se rozhodlo potrestat neukázněné fanoušky z posledních dvou domácích zápasů. Sedmi z nich kvůli vhazování předmětů na hrací plochu zakázala vstup na stadion a navíc jim dala vysokou pokutu, která ale není blíže specifikovaná. O všem informoval na svém twitteru Jaroslav Tvrdík.

"Zákazem vstupu na stadion a vysokou finanční pokutou bude potrestáno za vhazování předmětů na plochu celkem sedm návštěvníků posledních dvou zápasů, v jednom případě v obou zápasech. Prosíme znovu všechny fans, aby se podobného jednání vyvarovali. Klub je za to tvrdě sankciován," napsal předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Právě v posledních dvou zápasech vršovického celku přiletělo na hrací plochu několik předmětů. Když v nedělním souboji s Mladou Boleslaví proměnil pokutový kop Jiří Skalák, díky kterému Středočeši srovnali na 1:1 a bývalý sparťan vstřelenou branku doprovodil oslavným gestem, letěl na něj z kotle kelímek s pivem. Slavia nakonec vyhrála 2:1.

Související obsah

​Sešívaní měli s vhazováním předmětů na hrací plochu trable už dříve. V závěru loňského ročníku v souboji s Plzní opět letělo na hřiště několik předmětů a Slavia následně trestala. Třem fanouškům zakázala vstup na stadion po dobu pěti let a navíc jim udělila pokutu 50 tisíc korun.

Fotbalová Slavia představila před sezonou nové dresy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události