MMA

Martínek zná verdikt! Okradli ho, výsledek se ale měnit nebude

Martínek zná verdikt! Okradli ho, výsledek se ale měnit nebude
Martínek | Zdroj: TV Nova

Český zápasník Michal Martínek ví po necelém týdnu stanovisko jeho zápasu v polské organizaci KSW. V souboji s Omielanczukem měl dle vyšetřování vyhrát, ale verdikt se již měnit nebude.

Michal Martínek se na akci KSW 75 utkal s polským obrem Danielem Omielanczukem, nad kterým dominoval, rozdal více úderů, ale skandálně prohrál na body přes nejednoznačné rozhodnutí bodových sudích (30-27, 28-29, 28-29). KSW nakonec proti velmi spornému výsledku podalo protest.

A ve středu večer dostal český zápasník verdikt. "Prý jsem vyhrál, ale nic se měnit nebude, protože by se musel prokázat nějaký záměr manipulace. Nevím, co na to říct," napsal Michal Martínek na svém osobním instagramovém profilu

"Odveta mě nezajímá, protože nevím, proč bych měl znovu něco dokazovat, když jsem byl podle asociace, majitelů i většiny fanoušků z Polska vítězem. To už samo o sobě o něčem vypovídá," dodal "Blackbeard".

Související obsah

"Jsem plný emocí a teď to sám musím rozdýchat, protože to je pro mě velké sousto. Nečekal bych, že se mi něco takového stane při takhle těžkém a ostře sledovaném zápase v mezinárodní organizaci, která je vysílána v několika zemích světa," pokračoval zhrzený zápasník. "Nyní si dám na pár dní pauzu od médií, protože jsem pěkně nas***ej a nechci být neslušný," uzavřel Martínek.

Šéf organizace Martin Lewandowski nicméně přiznal, že i přes prohru se s českým zápasníkem počítá jako titulovým vyzyvatelem v KSW. "Když je zápas takhle těsný, tak to moc nemění. Zaprvé, pokud jeden ze tří rozhodčích chyboval, musíme z toho vyvodit následky. Zadruhé si nemyslím, že se pro Martínka něco mění. Je to dobrý, tvrdý zápasník. Samozřejmě prohra je vždy krok zpět, ale pořád je blízko titulové šanci," pronesl štábu TV Nova přímo v Novém Sadci.

Hodně naštvaný byl po verdiktu i trenér André Reinders:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události