MMA

Rvačka mimo klec. Čimajev se na UFC 280 pustil do Chabibova bratrance

Rvačka mimo klec. Čimajev se na UFC 280 pustil do Chabibova bratrance
MMA zápasník Khamzat Čimaev | Zdroj: Profimedia.cz

Příznivci MMA mohli na turnaji UFC 280 v Abú Dhabí sledovat nejen ostré zápasy v kleci. Čečenský zápasník Chamzat Čimajev si připravil pro diváky speciální vložku i mimo oktagon. Pustil se totiž pěstmi do bratrance věhlasného Chabiba. Nejdřív to přitom vypadalo na nevinný rozhovor, pak od sebe musela oba kohouty odtrhávat ochranka.

Čečenec Chamzat Čimajev sice na galavečeru UFC 280 nezápasil, přesto to tak chvíli vypadalo. Oktagon ale vyměnil za hlediště. Nepochopitelně se totiž pustil do Abubakara Nurmagomedova, bratrance legendárního Chabiba. 

https://twitter.com/ugodlcee/status/1584117430430797826

Oba zápasníci si přitom nejprve v Etihad Areně podali ruce a vypadalo to, že si jen nevinně povídají. Čimajev ale následně dvaatřicetiletého Rusa napadl. Ochranka však znamenitě zasáhla a větší potyčce zamezila. 

Související obsah

​K incidentu se vyjádřil i promotér UFC Dana White. "Co k tomu mám říct, stává se to. Obzvlášť Čimajevovi," uvedl podle The Sun. "Ani jsem nevěděl, že Chamzat dnes večer přijde. Tohle je drsný byznys, říkají se ošklivé věci a chlapi se do sebe občas pustí," doplnil a přiznal, že s ním situace ani nehnula.

V UFC to bývá často hodně divoké:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události