MMA

MMA bude i na Silvestra! Proti sobě se postaví zápasníci dvou organizací

MMA bude i na Silvestra! Proti sobě se postaví zápasníci dvou organizací
Brazilský zápasník Bellatoru Patrício Pitbull | Zdroj: Profimedia.cz

Hodně zajímavý projekt plánují dvě světové MMA organizace. Americký Bellator se má spojit s japonským Rizinem a udělat galavečer svých hvězd proti hvězdám druhé organizace. Vše se má navíc uskutečnit v poslední den roku 2022.

Japonský Rizin, kde se stal několikanásobným šampionem Jiří Procházka, má na středu naplánovanou tiskovou konferenci, kde má oznámit partnerství s americkým Bellatorem. A na povrch už vyšly zprávy o tom, co se stane.

Dle informací dobře informovaného novináře Aarona Bronstetera se zápasníci z obou organizací proti sobě představí na velkém galavečeru 31. prosince. Akce se bude jmenovat Bellator MMA vs. Rizin a v USA proběhne ve 20:00.

Související obsah

Za americkou organizaci se má v kleci představit aktuální šampion pérové váhy Patrício Pitbull, ale i další hvězdy jako jsou například AJ McKee, Juan Archuleta či Kjoji Horiguči. Na středeční tiskové konferenci v Tokiu se mají oznámit první zápasy. 

Nutno podotknout, že se něco podobného už v minulosti stalo. Například v roce 2019 se na akci představil třeba legendární zápasník Fedor Jemeljaněnko, ale i jména jako je Michael Chandler nebo Michael Page. 

Takto dopadl poslední zápas, ve kterém Pitbull obhájil titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události