Tenis

Konec kariéry se nekoná? Serena Williamsová opět trénuje

Konec kariéry se nekoná? Serena Williamsová opět trénuje
Tenistka Serena Williamsová | Zdroj: profimedia.cz

Americká tenistka Serena Williamsová možná ještě neřekla poslední slovo. 41letá hráčka se totiž nechala slyšet, že do důchodu se nechystá a naopak je velmi reálný návrat na kurty.

"Nejsem v důchodu. Šance na návrat jsou naopak velmi vysoké. Můžete přijít ke mně domů a uvidíte, mám tam kurt," prohlásila Williamsová na tiskové konferenci v San Franciscu, kde propagovala svou novou firmu, která se zabývá investicemi. 

"Stále jsem o tom opravdu nepřemýšlela. Jednoho dne jsem se probudila, šla jsem na kurt a říkala jsem si: 'Ty jo, poprvé v životě nehraju závodně a bylo to opravdu divné'," řekla vítězka 23 grandslamů. 

Související obsah

​41letá Američanka se naposledy objevila na US Open, kde vypadla ve třetím kole. Pak přišlo dojemné rozloučení, které vycházelo i z toho, že Serena Williamsová před americkým grandslamem naznačila, že tento turnaj bude jejím posledním v kariéře. 

Nyní ale vše vypadá jinak. "Pořád se snažím najít tu rovnováhu," mluví americká tenistka o tom, že jí přechod k běžnému životu zatím úplně nesedí. 

Takhle se Serenou Williamsovou loučili diváci v Torontu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události