Fotbal

LFA reaguje na odložený duel Slovácka. To nenastoupí ani na Spartě

LFA reaguje na odložený duel Slovácka. To nenastoupí ani na Spartě
Tomáš Čvančara v souboji se Stanislavem Hofmannem | Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Ve čtvrtek večer byl kvůli husté mlze odložen zápas Slovácka s Kolínem nad Rýnem v rámci Evropské konferenční ligy. Duel se tak bude dohrávat v pátek od 13 hodin. Na to reagovala i Ligová fotbalová asociace, která kvůli tomu odložila i střetnutí nejvyšší české ligy mezi Spartou a právě Slováckem, jenž se mělo hrát v neděli od 18 hodin.

V neděli se mělo Slovácko utkat se Spartou na Letné, ale ke šlágru 14. kola Fortuna ligy nedojde. A to z důvodu odloženého zápasu Evropské konferenční ligy mezi celkem z Uherského Hradiště a Kolínu nad Rýnem. Pokud by k posunu termínu ligového kola nedošlo, Slovácko by muselo sehrát dva zápasy během tří dnů. O přesném náhradním termínu by mělo být rozhodnuto během pátku.

Na Slovácku se měl zápas EKL odehrát ve čtvrtek v 18:45. Kvůli husté mlze byl ale start posunutý na 20:00. Skutečně se začalo, ale po sedmi minutách byl duel opět přerušen a následně zrušen. Dohrávat se bude v pátek od 13 hodin.

Související obsah

​Spartě ani Slovácku se letos v lize nedaří podle představ. Letenský celek schytal v neděli debakl 0:4 od Slavie a je v tabulce třetí. Na svého největšího rivala ztrácí momentálně pět bodů. Slovácko je dokonce až na desátém místě s 16 body.

Sparta před sezonou oznámila jméno nového kapitána:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události