Fotbal

Ronaldo vyměnil ikonickou oslavu "Siu" za novou. Co na ni říkáte?

Ronaldo vyměnil ikonickou oslavu "Siu" za novou. Co na ni říkáte?
Cristiano Ronaldo slaví gól v Evropské lize novým gestem! | Zdroj: profimedia.cz

Zdá se, že Cristiano Ronaldo po devíti letech mění ikonickou oslavu za novou. Tu předvedl už dvakrát. Líbí se vám?

Kdo by slavnou oslavu Cristina Ronalda neznal? Po vstřeleném gólu se jako orel vznese do vzduchu a provede otočku o 180 stupňů, v letu zkříží ruce nad hlavou a vzápětí s dopadem prudce rozpaží. To vše za bouřlivého hřmění "Siuuuuu", které se nese stadionem.

Takhle Ronaldo pravidelně slaví už od dob, kdy oblékal dres Realu Madrid. Poprvé "Siu" předvedl v roce 2013 při přátelském předsezonním utkání proti Chelsea, kdy se trefil hned dvakrát. Pokřik pocházející ze španělského výrazu pro "ano" zvolal vítězně i na pódiu v roce 2014, kdy porazil rivala Lionela Messiho a získal Zlatý míč.​

Cristiano Ronaldo slaví vstřelený gól | Zdroj: profimedia.cz
Nová gólová oslava Cristiana Ronalda | Zdroj: profimedia.cz

​Vypadá to však, že nyní má portugalský kanonýr novou oslavu. Už dvakrát po vstřelení gólu přiběhl k rohovému praporku, ukázal na tribuny a pak složil dlaně na hruď, jako by se chystal spát. V takové poloze fotbalista, který je známý pro striktní dodržování životosprávy, údajně i usíná, ale oslava se spánkem nemá nic společného, jak informoval klub na oficiálním webu: "Oslava zdůrazňuje silné pouto mezi hráči v týmu."

​Poprvé gesto předvedl 9. říjná proti Evertonu, kdy jeho gól rozhodl o vítězství Manchesteru United 2:1. Nyní tak slavil znovu. A to když se po jednom zápase na lavičce a druhém, kdy kvůli svému chování ani nebyl na soupisce, vrátil do sestavy Rudých ďáblů a gólem se podílel na vítězství nad Šeriffem Tiraspol v Evropské lize 3:0.

Související obsah

Fanoušci novou oslavu milují, minimálně podle reakcí na sociálních sítích. A Ronaldo po návratu na hřiště sklidil slova chvály i od trenéra Erika ten Haga. Jedna vlaštovka však jaro nedělá. Ronaldo od začátku sezony nedostává tolik prostoru jako dřív a neustále se spekuluje o jeho odchodu, a to už v zimě. Nejnověji se spekuluje o přestupu do Neapole, ale objevily se i zprávy o angažmá v Saúdské Arábii či transferu do americké MLS. 

Naštěstí starou oslavu ovládá Ronaldův syn:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události