Fotbal

Fotbalová Sparta představila výroční dresy. Vrátí se do 80. let

Fotbalová Sparta představila výroční dresy. Vrátí se do 80. let
Hráči pražské Sparty se radují z gólu | Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Sparta se v posledním zápase před fotbalovým mistrovstvím světa utká na domácím hřišti s českobudějovickým Dynamem a celý duel bude brán jako oslava klubových narozenin. Součástí výročního utkání bude i nová sada dresů, která se vrací na přelom 70. a 80. let.

Poslední utkání Sparty na podzim bude ve znamení oslav narozenin fotbalového klubu. Letenští navléknou bílé dresy s trikolorou v barvách klubu a jako znak se objeví staré logo s hvězdou. "Červená a žlutá jsou barvami Prahy, modrá barvou Evropy," vysvětluje klub v oficiální zprávě.

Retro dresy patří k výročnímu utkání nepřetržitě od roku 2018. Tentokrát trikot navazuje na dresy, ve kterých Sparta hrála na přelomu 70. a 80. let. Mimořádný kousek si mohou fanoušci pořídit za cenu 1 893 korun, která upozorňuje na rok založení klubu. 

"V minulé sezoně Sparta v bílých dresech doma ve výročním utkání zvítězila a pevně věříme, že nám bílá barva obohacená sparťanskou trikolorou přinese s vaší podporou tři body i tentokrát," píše klub na svém oficiálním webu.

Související obsah

Sparta nedávno oznámila jméno nového kapitána:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události