MMA

Bledá zná soupeřku pro svoji premiéru v UFC. Utká se s ní v listopadu

Bledá zná soupeřku pro svoji premiéru v UFC. Utká se s ní v listopadu
Česká zápasnice Tereza Bledá | Zdroj: Jakub Stadler / MAFRA / Profimedia

Dosud neporažená MMA zápasnice Tereza Bledá už ví, s kým se utká ve své premiéře v nejprestižnější MMA organizaci. Soupeřkou jí bude Brazilka Natalia Silvaová. Zápas se uskuteční 19. listopadu v Las Vegas. Češka to oznámila na svém instagramu.

Tereza Bledá se 11. října stala oficiálně dalším českým zástupcem v UFC. Na svoji první soupeřku nečekala dlouho. 25letá Silvaová si ale nemůže stěžovat na nedostatek zkušeností. Ve světě MMA má za sebou už 18 zápasů, ve kterých si připsala 13 výher. Aktuálně drží sérii sedmi výher v řadě. Naposledy si v UFC poradila s Jasmine Jasudaviciusovou, kterou porazila na body. 

Pozitivní sérii ale táhne i Bledá, která dosud v MMA sbírá jenom výhry. Mezi profesionálkami se v organizaci Oktagon utkala pětkrát a pouze jednou se rozhodovalo na body. V ostatních případech soupeřky ukončila před limitem. O smlouvu v UFC poté zabojovala na Dana White´s Contender Series proti Maiaové Correiové, kterou sice na body porazila, ale na kontrakt to ještě nebylo. Toho se ale o měsíc později dočkala. 

Související obsah

"Mám mnoho cílů, které si postupně plním, ale na konci seznamu cílů je pás UFC. Každopádně nyní se soustředím na nejbližší cíl. A to je vítězství v zápase a ukončení soupeřky před limitem," řekla Bledá pro TN.cz.

Podívejte se na rozhovor s Terezou Bledou před odletem na Dana White´s Contender Series:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události