MMA

Tohle nikdo nečekal! Conor McGregor změnil vizáž a fanoušci ho nepoznávají

Tohle nikdo nečekal! Conor McGregor změnil vizáž a fanoušci ho nepoznávají
Zdroj: profimedia.cz

Kdo to sakra je? MMA zápasník Conor McGregor překvapil fanoušky na Halloween novou image. Oholil si totiž svoje typické vousy, bez kterých je teď k nepoznání. Nový vzhled ukázal na rodinných fotografiích se svou partnerkou Dee Devlinovou. Zatímco ona šla za letušku, slavný zápasník oblékl uniformu pilota. Nechyběly ani jejich děti, které zvolily převlek víly, lva a draka.

"Conor bez vousů. Neuvěřitelné!" tak reagoval jeden z fanoušků na nový vzhled legendy UFC Conora McGregora, který si oholil své typické vousy, díky nimž byl poznatelný široko daleko.

"Kdo to sakra je"? divil se další z příznivců, když MMA zápasníka viděl bez plnovousu. "Vypadá tak jinak, s vousy a bez nich," nechal se slyšet jiný z nadšenců do bojových sportů. Čtyřiatřicetiletý bijec tak všem opravdu vyrazil dech. 

Důvodem nebylo nic jiného než Halloween, který celebrity i obyčejní lidé slavili ve velkém. McGregor se převlékl za pilota a jeho žena Dee za letušku. Pozadu nezůstaly ani jejich tři děti, ty zvolily kostým víly, lva či dráčka. 

Související obsah

​McGregor nebyl zdaleka jediným sportovcem, kdo šokoval zajímavým převlekem. Český hokejista David Pastrňák a jeho přítelkyně zvolili převlek za zpěvačku Siu a její tanečnici, další český útočník Tomáš Hertl šel s rodinou za hasiče. Tyler Seguin se s partnerkou převlékl za Megan Fox a zpěváka Machine Gun Kellyho. Fotbalista Erling Haaland se nastylizoval do Terminátora. 

McGregor si vyzkoušel i roli nadhazovače, moc mu to ale nešlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události