Fotbal

Radost i veselka. Brazilec oslavil nominaci na MS žádostí o ruku

Radost i veselka. Brazilec oslavil nominaci na MS žádostí o ruku
Brazilec Pedro | Zdroj: Profimedia.cz

Brazilský fotbalista Pedro v pondělí napjatě sledoval, jestli se vejde do nominace brazilské reprezentace na MS v Kataru. A protože jeho jméno nakonec mezi vyvolenými skutečně bylo, rozhodl se pro hodně netradiční oslavu. Přímo mezi přáteli a ve víru slavení požádal svou přítelkyni o ruku. Ta slavnostní okamžik nezkazila a řekla svému partnerovi ano.

Útočník Flamenga toho za národní tým Brazílie zatím příliš mnoho neodehrál, a tak s napětím sledoval, jestli se jeho jméno vejde mezi nominované hráče na MS. Pětadvacetiletý hráč se na sledování oznámení všech vyvolených díval se svými blízkými. 

Jakmile jeho jméno zaznělo, došlo na neuvěřitelnou radost. Tu navíc fotbalista korunoval ještě žádostí o ruku. Krátce po zveřejnění nominace totiž poklekl před svou přítelkyní Fernandou Nogueiraovou a položil důležitou otázku. Když žena řekla ano, navlékl jí na prst zásnubní prsten. 

Související obsah

​Účast na MS si Pedro vybojoval výkony v dresu Flamenga, tomu pomohl získat Pohár osvoboditelů. A díky 12 brankám se stal i nejlepším střelcem soutěže. Za brazilskou seniorskou reprezentaci zatím naskočil jen do dvou utkání, v zářijovém přípravném duelu proti Tunisku zaznamenal svou premiérovou trefu v národním týmu.

Jaká je oficiální píseň MS v Kataru? Poslechněte si ji:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události