Curry posbíral 47 bodů a setnul Sacramento, k výhře přispěl body i Krejčí

Český basketbalista Vít Krejčí byl na palubovce u výhry své Atlanty, která porazila Milwaukee vysoko 117:98. Český talent strávil na hřišti dvě a půl minuty, stihl ale týmu přispět k triumfu třemi body a jedním doskokem. Hostům nepomohl ani vynikající výkon Antetokounmpa, jenž zaznamenal 25 bodů, 7 doskoků a dvě asistence. V dresu Warriors zářil matador Curry, ten se totiž blýskl 47 body.

Basketbalisté Hawks sice po první čtvrtině prohrávali s Milwaukee o 11 bodů, postupně se ale zvedli a začali protivníka přehrávat. Druhou čtvrtinu opanovali 27:22 a na body vyhráli i další dvě čtvrtiny. Tu třetí o 15 bodů a závěrečnou o deset. Celkově tak vyhráli v poměru 117:98 a zapsali další triumf.

K němu pomohl i Vít Krejčí. Na palubovce sice strávil jen dvě a půl minuty, přesto stihl zapsat tři body a jeden doskok. Milwaukee nestačil ani výkon Řeka Antetokuonmpa, který posbíral 25 bodů, 7 doskoků a 2 asistence. Stejně úspěšný byl atlantský Dejounte Murray, ten měl po zápase na kontě stejný počet bodů, a k tomu i 8 doskoků a 11 asistencí.

​Ani jeden z nich ale nebyl tak dobrý jako Stephen Curry z Golden State Warriors. Čtyřiatřicetiletý rozehrávač se v bitvě se Sacramentem blýskl 47 body, 8 doskoky a 8 asistencemi. A výrazně tedy přispěl k triumfu 116:113.

Výsledky nočních zápasů NBA: Charlotte Hornets – Washington Wizards 100:108, Orlando Magic – Houston Rockets 127:134, Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder 112:103, Indiana Pacers – New Orleans Pelicans 129:122, Philadelphia 76ers – Phoenix Suns 100:88, Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks 117:98, Miami Heat – Portland Trail Blazers 107:110, Chicago Bulls – Toronto Raptors 111:97, Memphis Grizzlies – Boston Celtics 106:109, Minnesota Timberwolves – New York Knicks 107:120, San Antonio Spurs – Denver Nuggets 109:115, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 96:94, Golden State Warriors – Sacramento Kings 116:113, Utah Jazz – Los Angeles Lakers 139:116, Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers 119:117