MMA

RFA míří do Prievidze: Do akce jde i neporažený četař Humburger

Stále se zlepšující organizace RFA má o víkendu v plánu další zajímavý turnaj. Ve slovenské Prievidzi se představí například neporažený Dominik Humburger, který letos byl i v polské KSW. Vyzve jednoho z mnoha zápasníků, kteří se v poslední době utkali s Karlosem Vémolou.

Na předchozí akci se představili například Leo Brichta, Tadeáš Růžička, Vojtěch Garba či boxer Tomáš Hron. Akce se konala v Brně a nabídla několik zajímavých zápasů. Nyní se pokračuje směrem na východ Evropy, přesněji do slovenské Prievidze.

Na šesté akci nově se vyvíjející organizace se představí v hlavním zápase Dominik Humburger (4-0), který naposledy zdolal v polské KSW Boryse Borkowského ve druhém kole na údery. Soupeřem vojáka z Liberce bude Milan Ďatelinka (8-6), který prohrál v posledních dvou duelech. Před rokem a půl se musel sklonit i před Karlosem Vémolou.

Související obsah

"​Je mi víceméně jedno, jestli na body, nebo před limitem, hlavně abych vyhrál. Mou výhodou bude, že mám za sebou víc soubojů, zkušenosti tak budou na mé straně. Uvidíme, kdo z nás bude lepší v postoji, na zemi bych měl být silnější já. Věřím, že to bude jeden z nejatraktivnějších zápasů," řekl před duelem Milan Ďatelinka.

Fanoušci mohou v akci vidět také neporaženého slovenského zápasníka Štefana Vojčáka, kterého čeká Ion Grigore. V předzápase turnaje pak na sebe narazí domácí Vladimír Idrányi a Maďar Csaba Tóth, oba zkušení bijci s více než 20 tituly z různých mezinárodních organizací.

Další galavečer organizace RFA se pak uskuteční 17. prosince v Praze. Hlavním tahákem celého večera bude souboj rapera Marpa proti slovenskému Iljovi Škondričovi.

RFA 6 – zápasová karta:
střední váha: Dominik Humburger vs. Milan Ďatelinka
real fight pravidla: Greig Ballaiche vs. Vladimír Idrányi 
těžká váha: Štefan Vojčák vs. Ion Grigore 
těžká váha: Boris Glezgo vs. Martin Minár 
těžká váha: Lukáš Pumr vs. Jozef Jaloviar 
real fight pravidla: Jakub Kadáš vs. Teo Mikelič 
real fight pravidla: Tomáš Gurtler vs. Matěj Nuska 
bantamová váha: Tobiasz Le vs. Eldor Kurbonboev 
velterová váha: Alex Vörös vs. Martin Horinek 
real fight pravidla: Adrian Bartl vs. Erik Tóth 
těžká váha: Kamil Minda vs. Radovan Kulla 
real fight pravidla: Lukáš Antal vs. Dominik Sivek 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události