Fotbal

Takhle se chová hvězda? Mbappé se po debaklu vulgárně vysmál soupeři

Francouzský útočník Kylian Mbappé po nedělním utkání s AS Auxerre pobouřil fanoušky. Při odchodu ze hřiště totiž udělal směrem k protihráči Kaysi Ruiz-Atilovi krajně nesportovní gesto, kdy si v tunelu teatrálně prohrábnul své intimní partie. Toto chování příznivci po celém světě na sociálních sítích odsoudili.

PSG vyhrálo nedělní zápas proti AS Auxerre pohodlně 5:0. Kylian Mbappé se na tom podílel jedním gólem, když v 11. minutě otevřel skóre utkání. Po zápasu tak neměl důvod k frustraci nebo jakýmkoliv negativním emocím. Přesto si vůči hráčům soupeře neodpustil nesportovní gesto, které nezůstalo skryté kamerám. 

Související obsah

​Po utkání procházel v tunelu kolem hráčů soupeře. S Kaysem Ruiz-Atilem, který do zápasu vůbec nezasáhl, si vyměnil několik vět a následně předvedl již zmíněné obscénní gesto. Nemusí to být ale tak nesportovní, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Oba hráči se velmi dobře znají, s Mbappém v PSG sdíleli společnou šatnu. Ruiz-Atil totiž prošel akademií PSG v letech 2015–2021. Ještě předtím působil v barcelonské akademii La Masía, ale tam neuspěl hlavně kvůli jeho konfliktnímu chování. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události