MS ve fotbale 2022

Bude to velkolepé, ladíme jen poslední detaily, říká před MS Štěrba

Fotbalové mistrovství světa se nezadržitelně blíží a už v neděli vše vypukne úvodním zápasem mezi domácím Katarem a Ekvádorem. O svátku fotbalu se ve Snídani rozpovídali šéf fotbalové sekce Milan Štěrba a expert František Straka.

"Studia budou začínat 45 minut před zápasem, ale studio k prvnímu zápasu začne už v 15:30, protože tam bude i zahajovací ceremoniál. Odvysíláme 32 duelů, takže bude 32 studií, kde bude spousta zajímavých hostů. Přijdou bývalí i současní reprezentanti, trenéři, ale také zahraniční novináři nebo šéfkuchař," prozradil na úvod Milan Štěrba.

"Těším se na celé MS. I díky tomu, že jsem měl možnost tam v roce 1990 hrát. Atmosféra je tam vždy fantastická. Hlavně, ať vše proběhne v pohodě. Věřím, že to bude dobré," doufá expert František Straka, který také doplnil, na co je zvědavý nejvíce. "Zajímá mě, jak se bude prezentovat Ronaldo. Bylo teď kolem něj hodně rušno. Jsem zvědavý také na mladé pušky a výkony obhájců z Francie a taky na Němce. Favoritů je spousta," doplnil Straka.

Související obsah

​A které favority má Štěrba? "Francie, Brazílie, Argentina, Německo, na mladé Španělsko je ještě brzy. Uvidíme, co mladá Anglie," přidal svůj výčet. Podle něj jsou už všichni z redakce připravení a ladí se pouze poslední detaily.

"Čeká nás už jen generálka. Ladíme výslovnosti, které nám zpracoval kolega a komentátor Michal Jinoch, který v tom ležel opravdu dlouho. Navíc budeme mít na místě i štáb. Můžeme se těšit na velkolepé představení, ale je tam samozřejmě velká řada otazníků. Vůbec poprvé je MS v listopadu a v prosinci. Nevíme, v jaké budou hráči kondici a co s nimi tento termín udělá," dodal na závěr šéf fotbalové sekce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události