Vít Krejčí odehrál za Atlantu pouze minutu. Ta padla s Clevelandem

Vít Krejčí v dresu Atlanty v zápase proti Torontu | Zdroj: Profimedia.cz

Výsledky basketbalistů Atlanty jsou v letošní sezoně stále jako na houpačce. Výhru střídá porážka, což se potvrdilo i nyní. Hawks po poslední výhře nad Torontem prohráli na palubovce Clevelandu 102:114. Vít Krejčí odehrál pouze 68 sekund.

Hostující Atlanta vedla v úvodu první čtvrtiny, ale pak po většinu zápasu tahala za kratší konec. Cleveland byl lepší a dostal se do devítibodového vedení. Ve druhém poločase se ale Hawks opět ujali vedení, nicméně ani na druhý pokus ho nedokázali udržet a prohráli 102:114.

Pouhých 68 sekund odehrál český rozehrávač Vít Krejčí, který si připsal jeden střelecký pokus za tři body, ale neuspěl. Za svůj krátký pobyt nestihl ani jednu asistenci, ani doskok. Cleveland táhla za vítězstvím dvojice Donovan Mitchell a Darius Garland. Prvně jmenovaný nastřílel 29 bodů, druhý 26.

​Atlanta se tak po porážce propadla na páté místo Východní konference, tým Cleveland Cavaliers je třetí. V noci možná trochu překvapivě zaváhal Utah Jazz, vedoucí tým Západní konference. Ten prohrál na palubovce Los Angeles Clippers 114:121. Stejně tak neuspěl lídr z východu. Boston padl v Chicagu 107:121.

Los Angeles Clippers – Utah Jazz 121:114

V posledním zápase Krejčího parťák rozhodl košem v poslední sekundě, následně ho spoluhráči zlili vodou: