MS ve fotbale 2022

Sázkaři prodělali kvůli Argentině miliony. Kdo věřil Arabům, ten si pěkně vydělal

V úvodu mistrovství světa vyhrávali favorité, a tak se sázkařům dařilo. Prohra Argentinců se Saúdskou Arábií všechno změnila. Lidé prodělali přes 30 milionů korun. Naopak ti, kteří věřili Arabům, si mohli vydělat slušnou částku. Jeden sázející si vydělal dokonce 1,7 milionu korun.

Podle oslovených sázkových kanceláří pochopitelně drtivá většina fanoušků věřila Argentincům. Na jejich výhru vsadilo více než 99 % sázejících. Sázkaři, kteří na Argentince vsadili, však prodělali.

Sázkaři Tipsportu prodělali přes 20 milionů korun. Petr Šrain z Fortuny k sázkám na Argentinu řekl: "Celkový objem vsazených peněz na Argentinu je zhruba 12 milionů korun, což je částka, kterou jsme ztráceli po minulých zápasech." V prvních zápasech mistrovství zatím vyhrávali favorité, a tak si sázkaři vydělali.

Nejvyšší vsazená částka na Argentinu byla u Fortuny i Tipsportu 200 tisíc korun. "Všechno se zdálo být jasné a spousta sázkařů se nezdráhala vsadit větší peníze," řekl Václav Sochor z Tipsportu, který dodal, že na Argentinu si lidé mohli vsadit v kurzu 1,16:1.

O jak šokující vítězství se jedná, dokládají i kurzy na celkového vítěze turnaje před zápasem. Saúdská Arábie jako největší outsider měla kurz 900:1, naopak Argentina byla druhý největší favorit s kurzem 6:1. "Teď máme sázky na to, kdo vyhraje mistrovství světa, pozastavené, protože se ještě dnes hrají zápasy. Potom, co se dohraje, to propočítáme a Argentina už určitě nebude po takovém debaklu tak velkým favoritem," prozradil dále Sochor.

Související obsah

​Hráči z Arabského poloostrova byli jasným outsiderem, a tak se jim moc nevěřilo: "Na Saúdskou Arábii bylo podáno minimum sázek. Žádné astronomické výhry se nekonaly, jednalo se jen o jednotlivé pokusy za nižší částky," sdělila Marcela Vraná ze Sazky. 

Přesto se našli odvážlivci, kteří vsadili na Saúdskou Arábii. A vyhráli pěkné částky. Jeden sázkař u Fortuny si dokonce vsadil 65 000 korun v kurzu 26:1. Vydělal si tak krásných 1,7 milionu korun. Sázkaři Tipsportu moc Arabům finančně nevěřili a nejvyšší výhra byla 26 000 korun za live sázku v kurzu 130:1. 

Podívejte se, jak Argentina prohrála se Saúdskou Arábií:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události