Rangers otočili zápas s Los Angeles. Filip Chytil si připsal dvě asistence

Noční program NHL nabídl pouhé dva zápasy. Buffalo deklasovalo Montreal na jeho ledě 7:2 a Rangers otočili zápas v Los Angeles, kde prohrávali už 0:2. Nakonec ale zvítězili 5:3. Dvě asistence si připsal i český útočník Filip Chytil.

Hokejisté Kings se proti Rangers dostali do vedení už po 35 sekundách hry. Mezi betony Šesťorkina se trefil Kevin Fiala. Na začátku sedmé minuty zvýšil na 2:0 Gabriel Vilardi. Pak už ale úřadovali hosté. Filip Chytil přihrál na modrou Bradenu Schneiderovi, který švihem propálil Petersena.

V polovině utkání srovnal krok Vincent Trocheck a na konci druhé části otočil skóre Kaapo Kakko, jenž využil zblokované Chytilovy střely. Domácí sice ještě jednou srovnali, ale Rangers nakonec zvítězili 5:3. Ve Východní konferenci tak jsou na šestém místě.

​Duel mezi Montrealem a Buffalem byl jednoznačnou záležitostí hostujícího celku. Sabres vstřelili dva góly hned v první minutě a na 3:0 zvyšoval Alex Tuch ve třetí minutě. Buffalo nakonec vyhrálo jednoznačně 7:2 a přerušilo sérii osmi porážek.

Noční výsledky NHL:

Montreal Canadiens – Buffalo Sabres 2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 3. Caufield (Guhle, Savard), 34. Monahan (Dadonov, Wideman) – 1. Dahlin (T. Thompson, J. Skinner), 1. Peterka (Cozens, Quinn), 3. Tuch (Dahlin, J. Skinner), 32. J. Skinner (T. Thompson, Tuch), 44. Jokiharju (Tuch, T. Thompson), 47. T. Thompson (J. Skinner, Hinostroza), 55. J. Skinner (Cozens, Dahlin).

Los Angeles Kings – New York Rangers 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 1. Fiala (Kempe, Kopitar), 7. Vilardi (Fiala, Doughty), 47. S. Walker (Kopitar, Fiala) – 23. Schneider (Chytil, Lafreniere), 33. Trocheck (R. Lindgren, Fox), 39. Kakko (Chytil, Lafreniere), 48. Kreider (Zibanejad, Fox), 60. Kreider (Vesey, K. Miller).