Fotbal

Životní zápas skončil sportovní tragédií. Saúdský obránce na turnaji dohrál

Pro saúdskoarabského fotbalistu Jásira Šahráního mistrovství světa v Kataru nejspíše skončilo. Třicetiletý obránce doplatil na nešetrný zásah od svého vlastního brankáře Muhammada Uvaíse, který jej nechtěně trefil kolenem do hlavy. Zkušený hráč musí na operaci.

V utkání mezi Argentinou a Saúdskou Arábií se zrodilo obrovské překvapení. Outsider totiž vyhrál nečekaně 2:1. Pro Jásira Šahráního ale tento duel skončil hořce. V nastaveném čase, kdy jeho tým držel těsný náskok, se nebojácně pustil do souboje se soupeřem, ale nevšiml si, že proti nim vyrazil i vlastní brankář. Ten jej trefil kolenem přímo do hlavy. 

Dlouhé minuty se poté nehrálo, jelikož byl hráč ošetřován přímo na hřišti. Z brankářovy řeči těla bylo znát, jak ho ta srážka mrzí. Ještě více je ale zklamaný sám obránce, který nyní musí na operaci, jelikož lékařské vyšetření odhalilo, že došlo ke zlomenině čelisti a obličejových kostí. K operaci zamířil do hlavního města Saúdské Arábie Rijádu. Informoval o tom twitterový účet saúdskoarabské reprezentace.

Související obsah

​Saúdská Arábie po prvním zápase velmi překvapivě vede skupinu C, když jako jediná dokázala v úvodním zápase zvítězit. Na děleném druhém místě je Mexiko a Polsko po bezgólové remíze. Poslední je Messiho Argentina. 

TN.cz

MS ve fotbale on-line

Fotbalové mistrovství světa se letos koná v Kataru od 20. listopadu do 18. prosince. Na našem webu vám nabídneme veškeré aktuality, program turnaje i výsledky

Speciál ms ve fotbale 2022
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události