Fotbal

Konec tajností. Hvězdný Haaland prý randí s krásnou fotbalistkou

Konec tajností. Hvězdný Haaland prý randí s krásnou fotbalistkou
Erling Haaland | Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný fotbalista Erling Haaland dlouho vyhlašoval, že je sám a soustředí se jen na fotbal. V žertu se dokonce nechal slyšet, že jeho přítelkyněmi jsou míče. Na dovolené ve Španělsku však byl zachycen s dívkou ze svého rodného města, kterou zná od dětství. Isabel Haugseng Johansenová je prý jeho partnerkou už několik měsíců. Sám hráč se k tomu ale ještě oficiálně nevyjádřil.

Neustále mlžil a říkal, že nejdůležitější je pro něj fotbal. Teď však šel Erling Haaland tak trochu s kůží na trh. Na dovolené ve španělské Marbelle se totiž ukázal s fotbalistkou z jeho rodného města Isabel Haugseng Johansenovou. 

I když ještě nedávno v legraci vyhlašoval, že jeho přítelkyněmi jsou míče, se kterými dokonce leží v posteli, krásná Norka je prý jeho partnerkou už několik měsíců. Oba spolu vyrůstali v norském městě Bryne, kde hráli fotbal za tamní fotbalový klub. Znají se tedy roky. 

Isabel se navíc v minulosti objevila i na zápasech Dortmundu a Citizens, to ale ještě fanoušci nevěděli, o koho se jedná. "Isabel je v Bryne dobře známá svou krásou. Vždycky se znali," prozradil listu The Sun zdroj z Haalandova blízkého okolí.

"Erlingovi leží svět u nohou. A ženy stojí ve frontě, aby se staly jeho partnerkami. Ale je to velmi rozumný chlapec a dává dokonalý smysl, že je s dívkou z rodného města, kterou zná léta. Musí být schopen věřit lidem ve svém životě a soustředit se jen na fotbal," uvedl také, proč dává Haalandův výběr smysl.

Související obsah

​Navíc se proslýchá, že Isabel, která pracuje na částečný úvazek v módním obchodě, smazala své účty na sociálních sítích poté, co se s norskou fotbalovou superstar sblížila. Účet už si sice znovu založila, má ho ale soukromý. A jako místo bydliště uvádí Manchester. Vše tak nasvědčuje tomu, že Haaland na veřejnosti opravdu ukázal svou drahou polovičku.

Oficiálně se k situaci ale ještě nevyjádřil a užívá si volno. Jeho Norsko se totiž neprobojovalo na MS do Kataru, a tak si může Nor po první části sezony odpočinout. V úvodu soutěžního ročníku zářil. Ve 13 zápasech Premier League nastřílel 18 branek, v Lize mistrů navíc skóroval pětkrát a táhne City. 

​Haaland v létě přestoupil do Manchesteru City a v jeho dresu září: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události