MS ve fotbale 2022

Ghaňan vysvětlil svou oslavu na Ronalda: Přemohly mě emoce, nebyla to neúcta

Ghaňan vysvětlil svou oslavu na Ronalda: Přemohly mě emoce, nebyla to neúcta
Osman Bukari | Zdroj: Profimedia

Útočník Ghany Osman Bukari dal při svém debutu na mistrovství světa o sobě hodně vědět. Nejen brankou do sítě Portugalska, ale hlavně svou oslavou, kterou napodobil Cristiana Ronalda. Nyní svou oslavu vysvětlil.

Osman Bukari skóroval proti Portugalsku v 89. minutě a vystřelil Ghaně naději na body, jelikož snížil na 2:3. Svou premiérovou branku na mistrovství světa, kterou dal při svém prvním zápase na světovém šampionátu, oslavil tak, jak to dělá Cristiano Ronaldo. Portugalský kapitán, který byl v tu chvíli na střídačce, se jen vztekal. Bukari nyní svou oslavu na sociálních sítích vysvětlil.

"Všiml jsem si, že moje oslava vyvolala komentáře, které tvrdí, že jsem byl neuctivý vůči Ronaldovi. To není pravda. Při svém debutu na mistrovství světa mě přemohly emoce, protože jsem skóroval za svou zemi. To vedlo k mé oslavě," napsal útočník, který na klubové úrovni obléká dres Crvene zvezdy.

"Moje výchova mi nedovoluje být neuctivý ke starším, natož k jednomu z mých idolů. Děkuji za podporu. Už se soustředíme na další zápas," stojí v závěru vysvětlení 23letého fotbalisty.

Související obsah

​Ghana nakonec Portugalsku podlehla 2:3 a ve skupině H je zatím na posledním (čtvrtém) místě. V pondělí 28. listopadu ji čeká druhý zápas s Jižní Koreou.

Podívejte se na Bukariho branku a následnou oslavu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události