MS ve fotbale 2022

Ronaldo si v zápase s Ghanou sáhl do trenek a něco snědl. Co to bylo?

Ronaldo si v zápase s Ghanou sáhl do trenek a něco snědl. Co to bylo?
Cristiano Ronaldo | Zdroj: profimedia / koláž tn.cz

Cristiano Ronaldo poutá pozornost i na letošním světovém šampionátu. A to nejen svým fotbalovým umem. Nyní na internetu koluje video, jak si slavný Portugalec během zápasu s Ghanou sáhne do trenek, něco vytáhne a vloží si to do úst. Všichni ihned začali spekulovat, o co jde. Podle Portugalské fotbalové federace šlo o žvýkačku.

Kapitán Portugalců v 65. minutě proměnil proti Ghaně penaltu a pomohl k výhře 3:2. Svou brankou se navíc zapsal do historie, když jako první hráč v historii skóroval na pěti různých světových šampionátech. Upozornil na sebe ale ještě jednou. V jednu chvíli si sáhl do svých šortek, něco vytáhl, vložil do úst a začal žvýkat.

Na sociálních sítích se ihned rozjela diskuze a teorie, co že si to Ronaldo dal do pusy. "Co to děláš, Ronaldo?" ptá se jeden z fanoušků. "Chlap si nechává svačinku u svého nádobíčka," smál se další. "Evidentně ho hodně zasáhlo to, že je nezaměstnaný," rýpnul si do Ronalda další a narážel na to, že portugalská hvězda během šampionátu rozvázala smlouvu s Manchesterem United. A o co tedy přesně šlo? Serveru The Athletic sdělila Portugalská fotbalová federace, že šlo pouze o žvýkačku.

Související obsah

​Portugalsko je po výhře 3:2 nad Ghanou na prvním místě skupiny H. Ve druhém zápase čeká na výběr Fernanda Santose Uruguay. Hrát se bude v pondělí 28. listopadu.

Turnajové statistiky Cristiana Ronalda:

Podívejte se na sestřih zápasu mezi Portugalskem a Ghanou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události