MS ve fotbale 2022

Ronaldo vynadal po výhře spoluhráči. Vše zachytily kamery

A zase ten Ronaldo. Tentokrát o sobě dal vědět po zápase s Ghanou, kdy přišel ke gólmanovi Diogu Costovi a pořádně mu vynadal. Vše zachytily i televizní kamery. Co mu Ronaldo řekl?

Ronaldo přišel po vítězném zápase s Ghanou, který Portugalci vyhráli 3:2, ke svému zamračenému gólmanovi a začal k němu emotivně promlouvat. "Vyhráli jsme, musíš se smát, vyhráli jsme! Další vítězství a jdeme dál, pojďme! Vyhráli jsme," říkal Diogu Costovi.

Právě toho držel kolem ramen spoluhráč a druhý gólman Portugalců José Sá. Ten se snažil vykouzlit úsměv na tváři svého parťáka tím, že mu chytil pusu a roztáhl mu koutky. Costovi to ale evidentně příliš po chuti nebylo. 

Související obsah

Stále ho totiž trápila situace z poslední minuty zápasu, kdy kvůli němu Portugalsko málem přišlo o výhru. Při závěrečné rozehrávce si totiž nevšiml, že je za ním připravený Iňaki Williams, jenž mu sebral balon. Kdyby útočník Bilbaa nepodklouzl, zakončil by do prázdné branky a srovnal by na 3:3. Nakonec se tak nestalo a výběr trenéra Fernanda Santose vyhrál 3:2.

​Druhý zápas ve skupině H sehrají Portugalci v pondělí 28. listopadu. Soupeřem jim bude Uruguay. Pokud celek z Pyrenejského poloostrova zvítězí, bude moct slavit postup do osmifinále šampionátu.

https://twitter.com/wc22updates/status/1596130137149673473

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události